gallery/logo_tn

Tajniki Natury

Rozliczne artykuły prasowe i wypowiedzi specjalistów z branży żywieniowej potwierdzają to naganne zjawisko. Liczy się ilość sprzedanych towarów a nie ich jakość. Dlatego jeśli sami nie zadbamy, o siebie i rozwój swoich dzieci, to będziemy częstymi klientami aptek i gabinetów lekarskich. Czasami lepiej wydać nieco więcej ale być pewnym jakości spożywanego lub używanego produktu.

 

Chcemy Państwu w tym pomóc w miarę swoich możliwości i posiadanej wiedzy.

 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Atesty firmy Calivita

gallery/calivita

Początki naszej Firmy sięgają roku 1991. Obecnie od 12 lat zajmujemy się suplementacją witaminową i kosmetyką naturalną. Wieloletnia współpraca z klientami pozwoliła nam na poznanie i ocenę skali zjawiska jakim jest brak właściwego odżywiania w dzisiejszych czasach. Czasach kiedy chemia w pożywieniu, ubraniu, kosmetyce jest powszechnie obecna i czasami przekracza wszelkie dopuszczalne normy.

O Nas

gallery/top2

Składniki preparatów CaliVita/California Fitness są pochodzenia naturalnego. Są to produkty do spożycia zaliczane do tzw. dietetycznych środków spożywczych, co oznacza, że mogą być  bezpiecznie stosowane bez kontroli lekarza, zgodnie z zaleceniami i dawkowaniem umieszczonym na polskiej etykiecie.

 

Suplementy żywieniowe CaliVita International znajdujące się w polskiej ofercie, posiadają  wymagane w Polsce zezwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) - są wymagane w przypadku dietetycznych środków spożywczych lub posiadają zezwolenia Polskiego Zakładu Higieny (PZH) - w przypadku kosmetyków. Każda dostawa otrzymuje orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (SANEPID) o braku zastrzeżeń co do importowanych środków spożywczych.

 

Oznakowanie wszystkich preparatów jest zgodne z wymogami polskiego prawodawstwa oraz Unii Europejskiej - posiadają etykietę, akceptowaną przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ), zawierającą wszystkie wymagane informacje.

 

Produkowane są w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem 
amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków - Food Drug Administration (FDA), zgodnie z normami GMP - Dobrej Praktyki Produkcyjnej, ustalonej przez WHO - Światową Organizację Zdrowia.

 

Oznacza to, że na każdym etapie powstawania produktu jest prowadzona kontrola, czy proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, z zachowaniem odpowiednich warunków oraz ściśle według ustalonych norm i procedur, poczynając od zbiorów surowców, poprzez produkcję, pakowanie i dystrybucję gotowego wyrobu.

www.000webhost.com